چاپ کردن این صفحه

پیام بخشدار گاریزات به مناسبت یوم الله قدس

پنج شنبه, 17 خرداد 1397 ساعت 06:24 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات ، " احسان سعادتمند " در این پیام آورده است:

 

قدس، اولین قبله مسلمانان که قداست آن فصل مشترک تمام ادیان ابراهیمی است؛ و بر این اساس، آرمان آزادی قدس، فصل مشترک تمام آزادی خواهان جهان است. در عین حال روز قدس، لحظه مبارک مبارزات آزادی خواهان در برابر ابرقدرتهای شرق و غرب است و نباید آن را به آرمان آزاد سازی فلسطین محدود کرد.

آنچنانکه امام خمینی به عنوان پرچمدار مبارزه با استعمار و استکبار فرمودند: " روز قدس یک روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روز مقابله ملت‌ها، در مقابل ابرقدرت‌هاست... روز قدس روز اسلام است. روز قدس روزی است که اسلام را باید احیا کرد.

سال هاست که به برکت روشنگری نظام مقدس جمهوری اسلامی، مسئله قدس به مهم ترین دغدغه جهان اسلام مبدل شده ، اگرچه در سایه سکوت مرگبار جوامع بشری ، جنایات رژیم صهیونیستی علیه زنان و کودکان بی دفاع فزونی یافته.  این امر وظیفه جامعه جهانی را در برابر این فجایع سنگین تر می کند چرا که رژیم اشغالگر قدس با عملکرد ددمنشانه خود ارزش های انسانی را نشانه رفته و هر فرد صاحب تفکر و اندیشه به ویژه مسلمانان می بایست برای حفظ کرامت انسانی و احقاق حقوق برادران و خواهران مسلمان خویش در عرصه گیتی تلاش کند.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگان در ماه ضیافت الهی، از آحاد مردم آزاده، شریف و همیشه در صحنه بخش گاریزت دعوت می نمایم تا در راهپیمایی یوم الله قدس حضور باشکوه داشته باشند و انزجار خویش را از جنایات وقیحانه رژیم غاصب صهیونیستی ابراز و وحدت و اتحاد امت اسلامی را در مسیر تحقق آرمان مقدس آزادی قدس شریف به نمایش گذارند.

خواندن 699 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 800
روابط عمومي بخشداري گاريزات

آخرین‌ها از روابط عمومي بخشداري گاريزات