قالب های جدید

اخبار برگزیده


اسلایدشو

اسلایدشو (5)

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات  ، "احسان سعادتمند" بخشدار گاریزات طی پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن 14 تیرماه، روز شهرداری ها و دهیاری ها ، از تلاش دهیاران بخش گاریزات قدردانی نمود. متن این پیام به شرح ذیل است :

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات - کهدوئیه جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا با حضور بخشدار ، سرپرست بهداشت و درمان شهرستان تفت،سرپرستان مراکز جامع سلامت گاریزات و کهدوئیه و سایر اعضا در محل بخشداری برگزاری گردید.

 

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات و کهدوئیه در نشستی با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان،بخشدار ، رئیس آب و فاضلاب روستایی شهرستان و اعضای شورای اسلامی شهر بخ و روستاها ، مسائل و مشکلات آب شرب و بهداشت شهر و روستاهای بخش گاریزات و کهدوئیه مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا با حضور بخشدار،سرپرستان مراکز جامع سلامت گاریزات وکهدوئیه و سایر اعضا در محل بخشداری برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات_کهدوئیه ، نشست هم اندیشی دهیاران واعضای شورای اسلامی روستاهای بخش باحضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان و بخشدار گاریزات در محل بخشداری برگزار شد.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family