قالب های جدید

اخبار برگزیدهبرگزاری جلسه هم اندیشی و بررسی مسائل و مشکلات بخش

پنج شنبه, 28 اسفند 1399 ساعت 15:01 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات_ کهدوئیه جلسه هم اندیشی و بررسی مسائل مشکلات بخش با حضور "حجت الاسلام و المسلمین علی عسکری وزیری" امام جمعه بخش،"احسان سعادتمند" بخشدار گاریزات،روسای ادارات و نمایندگی های مستقر در بخش،دهیاران و روسای شورای اسلامی روستاهای بخش برگزار گردید.

 

"سعادتمند" بخشدار گاریزات در ابتدا با تبریک اعیاد شعبانیه ، روز پاسدار و جانباز و تبریک پیشاپیش سال جدید از زحمات و تلاشهای مسئولین ادارات در طول سال تقدیر و تشکر نمود و از مسئولین ادارات خواست ضمن ارائه برنامه های پیشنهادی در سال ۱۴۰۰ حداقل دو پروژه اولویت دار حوزه کاری خود را حداکثر تا تاریخ 20/۰۱/1400 به بخشداری ارائه و در سال جدید تمام تلاششان را در راستای رفع مسائل و مشکلات مردم به کار گیرند.

 

بخشدار گاریزات در ادامه به برخی از اقدامات زیرساختی و پروژه های عمرانی صورت گرفته در روستاهای بخش اشاره و ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها خواستار مستند سازی و تبیین کارهای انجام شده به مردم و همچنین ارائه برنامه ها و پروژه های پیشنهادی درسال جدید شد.

وی در ادامه با اشاره به موضوع برگزاری انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا، از نخبگان،افراد باتجربه و جوانان متخصص و تحصیل کرده دعوت نمود تا با حضور در عرصه انتخابات زمینه تشکیل شوراهایی کارآمد و توانمند در روستاهای بخش را بوجود آورند.

سعادتمند ضمن تبریک مجدد انتصاب حجت الاسلام و المسلمین علی عسکری وزیری به امامت جمعه گاریزات و کهدوئیه به برخی از مشکلات بخش ازجمله: عدم تکمیل پروژه اصلاح نقاط حادثه خیز بخش (ورودیهای بخش از سمت گاریزات و کهدوئیه و همچنین اصلاح سه راهی فخرآباد)، تأمین آب شرب و بهداشت روستاها، عدم استقرار برخی ادارات در بخش و.... اشاره و اظهار داشت اقدامات خوبی در راستای رفع این مشکلات با پیگیری های شورای بخش انجام شده است وی اظهار امیدواری نمود در سال جدید با همراهی و به پشتوانه امام جمعه جدید که اشرافیت کامل به منطقه و مسائل و مشکلات بخش دارند و ظرفیت بسیار خوبی برای منطقه هستند شاهد رفع مشکلات و توسعه بخش باشیم.

در ادامه روسای ادارات گزارشی از اقدامات صورت گرفته در سال ۱۳۹۹ در حوزه کاری خود را ارائه و اهم چالش های پیشرو جهت ارائه خدمت به مردم را بیان نمودند

حجت الاسلام دکتر علی عسکری وزیری نیز ضمن تبریک میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار و میلاد حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز و ولادت امام سجاد (ع)، اقدامات صورت گرفته در بخش را مثبت ارزیابی نمود و اظهار داشت مسئولین ادارات ابتدا با رعایت سلسله مراتب اداری پیگیر رفع مسائل حوزه مسئولیت خود باشند و در موارد لزوم پیگیری لازم از طرف دفتر امام جمعه صورت خواهد گرفت.

امام جمعه گاریزات_ کهدوئیه در آستانه آغاز سال جدید از خیرین محترم روستاهای بخش خواست با محوریت کمیته امداد امام خمینی (ره) به یاری افراد نیازمند بپردازند و خواستار احیای سنت الهی زکات در راستای کمک به محرومین شد.

در پایان به مناسبت روز جانبار از خدمات آقاي "رضا ابولی پناه رحیم آبادی"جانباز گرانقدر شاغل در بخشداری گاریزات و همچنین از زحمات و تلاشهای مسئولین ادارات با اهدای لوح، تقدير به عمل آمد.

خواندن 22 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در شنبه, 30 اسفند 1399 ساعت 15:07
کد: 1001
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family