چاپ کردن این صفحه

پیام بخشدار گاریزات به مناسبت آغاز هفته بزرگداشت مقام معلم

جمعه, 12 ارديبهشت 1399 ساعت 08:56 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات _ کهدوئیه ،"احسان سعادتمند" بخشدار گاریزاتکهدوئیه در پیامی به مناسبت روز و هفته معلم از زحمات معلمان و مربیان قدردانی کرد.متن این پیام به شرح ذیل است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

فرا رسیدن ۱۲ اردیبهشت سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و هفته بزرگداشت مقام معلم یادآور جایگاه والای علم و معرفت و مقام استاد و معلم در تفکر دینی اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

بی شک ، نقش و جایگاه معلمین در عرصه دانایی با کلام و زبان قابل وصف نیست و در جایگاه معلمی همین بس که خداوند تبارک و تعالی خود نخستین معلم و هدایتگر بشریت بوده و انسان ها را به واسطه کلام وحی که توسط بهترین بندگان خود – پیامبران الهی – به بشریت ارزانی داشته به راه صلاح و رستگاری هدایت نمود که یقینا تلاش معلمان در راستای رسالت پیامبران الهی در هدایت بشریت صورت می گیرد.

تقدیر از معلم، تقدیر از جایگاه بلند دانش و اندیشه است که محصول آن خردورزی و آموزه‌های اخلاقی است و راه رسیدن به آن از میان دستان معلمان که دلسوز و عاشق هستند می‌گذرد. نتیجه زحمات معلمان پیشرفت جامعه است و به همین خاطر هیچ‌ مقامی بالاتر از مقام معلم نیست.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معلم فرهیخته استاد شهید مرتضی مطهری و شهدای والا مقام سنگر مقدس تعلیم و تربیت، هفته بزرگداشت مقام معلم را خدمت همه معلمان و خانواده بزرگ فرهنگیان به ویژه معلمان صبور ، متعهد و سخت کوش بخش گاریزات و کهدوئیه كه عمر خود را وقف آموزش سرمايه هاي ايران اسلامي نموده اند، تبريك و تهنیت عرض نموده و اميدوارم در پناه خداوند متعال، در تربيت و تعليم فرزندان عزيز و آينده سازان ميهن اسلامي‌مان همواره موفق باشيد.

احسان سعادتمند

بخشدار گاریزات

خواندن 53 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 940
روابط عمومي بخشداري گاريزات

آخرین‌ها از روابط عمومي بخشداري گاريزات