قالب های جدید

اخبار برگزیدهبرگزاری جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی بخش گاریزات

یکشنبه, 14 ارديبهشت 1399 ساعت 14:17 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات و کهدوئیه جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی بخش گاریزات با حضور بخشدار،سرپرستان مراکز جامع سلامت گاریزات وکهدوئیه و سایر اعضا در محل بخشداری برگزار گرديد.

 در ابتدای جلسه سرپرستان مراکز جامع سلامت گاریزات و کهدوئیه و کارشناسان بهداشت و محیط مراکز گزارشی از فعالیتها و اقدامات به عمل آمده در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در بخش ارائه و ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و همراهی مردم و سایر دستگاهها در مبارزه با این بیماری بر ادامه همکاری مردم و رعایت نکات بهداشتی و اجرای پروتکل های بهداشتی توسط اصناف و واحدهای تولیدی تاکید نمودند.

در ادامه بخشدار گاریرات ضمن خیر مقدم به حاضرین و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک هفته سلامت، روز کارگر و تبریک آغاز هفته بزرگداشت معلم،از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در مراکز جامع سلامت و از زحمات و تلاش های مدافعان عرصه سلامت بویژه پزشکان،پرستاران،کادر بهداشت و درمان،بهورزان و پرسنل فوریتهای پزشکی در بخش در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا تقدیر و تشکر نمود. وی وضعیت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در بخش را مطلوب بر شمرد و این وضعیت را نتیجه زحمات و تلاشهای جهادگران عرصه سلامت در بخش و همکاری و همراهی خوب مردم دانست .

سعادتمند براجرای دقیق مصوبات ستاد استانی پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی هوشمند در بخش تأکید و خواستار ادامه همکاری مردم با مدافعان سلامت تا عادی شدن شرایط شد.

درادامه سایر موارد دستور کار جلسه نیز مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ گردید‌ .

در پایان جلسه بخشدار و سایر اعضای جلسه با حضور در مراکز جامع سلامت سلامت گاریزات و کهدوئیه با اهدای گل از زحمات پرسنل مراکز به مناسبت هفته سلامت تقدیر و تشکر نمودند.

خواندن 85 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 941
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family