چاپ کردن این صفحه

برگزاری جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی بخش گاریزات

یکشنبه, 14 ارديبهشت 1399 ساعت 14:17 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات و کهدوئیه جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی بخش گاریزات با حضور بخشدار،سرپرستان مراکز جامع سلامت گاریزات وکهدوئیه و سایر اعضا در محل بخشداری برگزار گرديد.

 در ابتدای جلسه سرپرستان مراکز جامع سلامت گاریزات و کهدوئیه و کارشناسان بهداشت و محیط مراکز گزارشی از فعالیتها و اقدامات به عمل آمده در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در بخش ارائه و ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و همراهی مردم و سایر دستگاهها در مبارزه با این بیماری بر ادامه همکاری مردم و رعایت نکات بهداشتی و اجرای پروتکل های بهداشتی توسط اصناف و واحدهای تولیدی تاکید نمودند.

در ادامه بخشدار گاریرات ضمن خیر مقدم به حاضرین و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک هفته سلامت، روز کارگر و تبریک آغاز هفته بزرگداشت معلم،از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در مراکز جامع سلامت و از زحمات و تلاش های مدافعان عرصه سلامت بویژه پزشکان،پرستاران،کادر بهداشت و درمان،بهورزان و پرسنل فوریتهای پزشکی در بخش در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا تقدیر و تشکر نمود. وی وضعیت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در بخش را مطلوب بر شمرد و این وضعیت را نتیجه زحمات و تلاشهای جهادگران عرصه سلامت در بخش و همکاری و همراهی خوب مردم دانست .

سعادتمند براجرای دقیق مصوبات ستاد استانی پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی هوشمند در بخش تأکید و خواستار ادامه همکاری مردم با مدافعان سلامت تا عادی شدن شرایط شد.

درادامه سایر موارد دستور کار جلسه نیز مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ گردید‌ .

در پایان جلسه بخشدار و سایر اعضای جلسه با حضور در مراکز جامع سلامت سلامت گاریزات و کهدوئیه با اهدای گل از زحمات پرسنل مراکز به مناسبت هفته سلامت تقدیر و تشکر نمودند.

خواندن 61 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 941
روابط عمومي بخشداري گاريزات

آخرین‌ها از روابط عمومي بخشداري گاريزات