قالب های جدید

اخبار برگزیدهپیام تبریک بخشدار گاریزات به مناسبت عید سعید فطر

یکشنبه, 04 خرداد 1399 ساعت 05:35 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

"احسان سعادتمند" بخشدار گاریزات در پیامی فرارسیدن ماه شوال و عید سعید فطر را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات _ کهدوئیه، "احسان سعادتمند" در این پیام آورده است:

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

سپاس خداوند بزرگ را که توفیق نزدیکی به بارگاه هستی بخشش را در ماه مبارک رمضان مقدر و فرصتی فراهم کرد تا با روزه داری در این ماه؛ در روزها و شب های قدرش بار دیگر به آرامش وصف ناشدنی و بی کران الهی دست یابیم.

با حلول ماه شوال و عید سعید فطر،هنگامه پاداش گرفتن روزه داران واقعي فرا مي رسد.فطر، عید مومنین و روزه دارانی است که توفیق عبادت و بندگی در ماه مبارک رمضان را بار دیگر در کارنامه اعمالشان به ثبت رسانده اند و به تهذیب و تزکیه نفس خود پرداختند. بی تردید سعادت و سرافرازی ابدی از آن کسانی است که همه عمر چون ایام این ماه مبارک، اندیشه عبادت پروردگار منان و خدمتگزاری به خلق او را دارند.

اینجانب، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به مردم شریف بخش گاریزات_کهدوئیه تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان رحمت و مغفرت برای همگان خواستارم.

خواندن 51 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 944
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family