قالب های جدید

اخبار برگزیدهبررسی مسائل و مشکلات آب شرب و بهداشت روستاهای بخش گاریزات و کهدوئیه

سه شنبه, 20 خرداد 1399 ساعت 14:03 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات و کهدوئیه در نشستی با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان،بخشدار ، رئیس آب و فاضلاب روستایی شهرستان و اعضای شورای اسلامی شهر بخ و روستاها ، مسائل و مشکلات آب شرب و بهداشت شهر و روستاهای بخش گاریزات و کهدوئیه مورد بررسی قرار گرفت.

"احسان سعادتمند" بخشدار گاریزات ضمن خیر مقدم به حضار و تقدیر و تشکر از زحمات مدیریت آبفار شهرستان، اظهار داشت متاسفانه در یکماهه اخیر بدلیل برخی مشكلات از جمله: کمبود منابع آبی(عدم تجهیز و بهره برداری از چاه شماره ۵)،سیستم شبکه آبرسانی غیر فنی در اكثر روستاهاي بخش و هدر رفتن آب، عدم مديريت مناسب در  توزيع آب در روستاها،ازدحام جمعیت درتعطیلات و  روزهای آخر هفته ، شاهد قطعی های مکرر آب در برخی روستاها بودیم و این موضوع نارضایتی های مردمی در پی داشته است لذا می طلبد آبفار شهرستان در اسرع وقت تدابیر لازم در خصوص رفع مشکلات مطروحه اتخاذ نماید.
در ادامه اعضای شورای اسلامی روستاهای بخش مسائل و مشکلات روستاها را در حوزه آب  مطرح و خواستار پیگیری موضوع و حل مشکلات  شدند.
 "محمد مهدی خلاصه زاده" رئیس آب و فاضلاب روستایی شهرستان تفت گزارشی از اقدامات آبفار در خصوص تامین آب شرب و بهداشت شهر و روستاهای گاریزات و کهدوئیه ارائه و در خصوص مشکلات بوجود آمده در هفته های اخیر اظهار داشت متاسفانه سرقت تاسیسات برق چاههای آب گاریزات در دو‌مرحله، علیرغم ضرر و زیان مالی باعث خارج شدن دو چاه از شبکه گردید و در این مدت در تأمین آب با مشکلاتی مواجه شدیم که با پیگیری های به عمل آمده چاهها تجهیز و مشکلات مرتفع گردید.
رئیس آبفار شهرستان قطعی مکرر برق چاهها  و  ازدحام جمعیت در روزهای تعطیل و پایانی هفته و همچنین  مصرف بی رویه برخی مشترکین را نیز دلایل بروز مشکلات و قطعی آب در روستاها برشمرد و خواستار همکاری اداره برق و همچنین همکاری و همراهی شوراها و مردم در شناسایی مشترکین غیر مجازو صرفه جویی در مصرف آب  شد.
خلاصه زاده به راه اندازی نمایندگی آبفار گاریزات در هفته آینده و حضور نماینده این اداره در سه روز هفته اشاره و در خصوص تجهیز چاه شماره ۵ ، اظهار داشت امکان تجهیز این جاه بدلیل فنی وجود نداشت و موضوع صدورمجوز جابه جایی  این چاه در حال پیگیری است و انشاالله در اولین فرصت چاه جدید حفر، تجهیز و به بهره برداری خواهد رسید.
" محمد جواد نعمتی" معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان ،هدف از تشکیل این جلسه را رفع مشکلات و موانع تأمین آب و ارائه خدمات بهتر به مردم دانست و راه اندازی نمایندگی آبفار گاریزات و پاسخگویی مناسب به مراجعین و مشترکین را از ضروریات و خواستار تسریع و همچنین اقدام مناسب و عملیاتی در راستای رفع مشکلات مطروحه شد.
ضمنا موضوع سرقت از تجهیزات و ملزومات چاه های آب و تأسیسات برق و ایمن سازی و حفاظت از این تجهیزات نیز با حضور دادستان شهرستان ،جانشین فرمانده انتظامی شهرستان،آبفار شهرستان و برق نیر مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

 

خواندن 97 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در شنبه, 14 تیر 1399 ساعت 17:50
کد: 946
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family