قالب های جدید

اخبار برگزیدهبرگزاری جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا

سه شنبه, 03 تیر 1399 ساعت 17:12 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات - کهدوئیه جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا با حضور بخشدار ، سرپرست بهداشت و درمان شهرستان تفت،سرپرستان مراکز جامع سلامت گاریزات و کهدوئیه و سایر اعضا در محل بخشداری برگزاری گردید.

 

 

در ابتدا گزارشی از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در مواجهه و پیشگیری از بیماری کرونا در سطح بخش توسط سرپرستان مراکز جامع سلامت ارائه شد .

احسان سعادتمند "بخشدار گاریزات" ضمن عرض خیر مقدم به دکتر واعظ پور "سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان" و حضار از زحمات و تلاشهای کادر بهداشت و درمان شهرستان و همبستگی تمامی ارگانها وافرادی که از ابتدای شیوع بیماری کرونا در جهت مقابله با این ویروس همکاری داشتندتشکر و قدردانی نمود.

سعادتمند به روند صعودی شیوع کرونا در بخش در روزهای اخیر اشاره و با ابراز نگرانی از بی توجهی و عدم رعایت نکات بهداشتی توسط بخشی از جامعه خواستار همکاری مردم با مدافعان سلامت و رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و نظارت بیشتر در راستای پیشگیری از شیوع این ویروس در بخش شد

وی‌در ادامه افزود هیچگونه چشم پوشی نسبت به افرادی که با رفتار مخاطره آمیز باعث به خطر افتادن سلامت مردم شوند نخواهیم داشت و با هماهنگی مراجع قضایی با این افراد برخورد خواهد شد.

دکتر واعظ پور"سرپرست بهداشت و درمان تفت" ضمن تشکر و قدرانی از کادر درمان و تمامی ارگانها و افرادی که درزمینه پیشگیری از شیوع بیماری کرونا همکاری داشتند، گزارشی از وضعیت شهرستان در مواجه با این بیماری و اقداماتی که در شهرستان و بخش انجام گرفته ارائه و بر تشدید اقدامات مورد نیاز تاکید و اظهار امیدواری نمود با همکاری و همراهی مردم و متولیان امر سلامت قبل از اعمال محدودیت ها شاهد بهبود وضعیت و عادی شدن شرایط باشیم.

در ادامه پیشنهادها و راهکارهایی در راستای پیشگیری و مقابله با شیوع این ویروس مطرح و بعد از جمع بندی نکته نظرات تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

خواندن 93 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در شنبه, 14 تیر 1399 ساعت 17:50
کد: 947
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family