قالب های جدید

اخبار برگزیدهپیام تبریک بخشدار گاریزات و کهدوئیه به مناسبت 14 تیرماه روز شهرداری و دهیاری ها مطلب ویژه

شنبه, 14 تیر 1399 ساعت 06:23 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات  ، "احسان سعادتمند" بخشدار گاریزات طی پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن 14 تیرماه، روز شهرداری ها و دهیاری ها ، از تلاش دهیاران بخش گاریزات قدردانی نمود. متن این پیام به شرح ذیل است :

 توسعه شهرها و روستاها مرهون تلاش و کوشش بی وقفه و بی دریغ مدیریت های محلی است که در جای جای شهرها و روستاها در قالب نهاد شهرداری و دهیاری فعالیت می کنند.

شهرداری و دهیاريها با توجه به وظایفي که مطابق قانون براي سازماندهي امور مختلف شهرها و روستاها برعهده دارند و به دليل ارتباط نزدیک با زندگي روزمره شهروندان ، داراي جايگاه وي‍‍ژه اي در سطح مديريت شهري و روستائي ، در بین افکار عمومي و صاحب نظران هستند و خدمات بي منت اين دو مجموعه به عموم هموطنان و تلاش هاي آنها براي ايجاد اميد و نشاط در جامعه و رشد و پيشرفت شهر و روستاها قابل تقدير است.

اینجانب ۱۴ تیر روز دهیاری و شهرداری را که امسال با ولادت امام رضا(ع) نیز مقارن و متبرک است را به تمامی دهياران و اعضاي شوراهاي اسلامي شهر و روستاهای بخش تبریک عرض نموده، از درگاه ايزد منان براي تمامي این عزيزان آرزوي تندرستی و توفيق روزافزون دارم.                

احسان سعادتمند

بخشدار گاریزات

         

خواندن 178 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
کد: 949
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family