چاپ کردن این صفحه

پیام تبریک بخشدار گاریزات و کهدوئیه به مناسبت 14 تیرماه روز شهرداری و دهیاری ها مطلب ویژه

شنبه, 14 تیر 1399 ساعت 06:23 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات  ، "احسان سعادتمند" بخشدار گاریزات طی پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن 14 تیرماه، روز شهرداری ها و دهیاری ها ، از تلاش دهیاران بخش گاریزات قدردانی نمود. متن این پیام به شرح ذیل است :

 توسعه شهرها و روستاها مرهون تلاش و کوشش بی وقفه و بی دریغ مدیریت های محلی است که در جای جای شهرها و روستاها در قالب نهاد شهرداری و دهیاری فعالیت می کنند.

شهرداری و دهیاريها با توجه به وظایفي که مطابق قانون براي سازماندهي امور مختلف شهرها و روستاها برعهده دارند و به دليل ارتباط نزدیک با زندگي روزمره شهروندان ، داراي جايگاه وي‍‍ژه اي در سطح مديريت شهري و روستائي ، در بین افکار عمومي و صاحب نظران هستند و خدمات بي منت اين دو مجموعه به عموم هموطنان و تلاش هاي آنها براي ايجاد اميد و نشاط در جامعه و رشد و پيشرفت شهر و روستاها قابل تقدير است.

اینجانب ۱۴ تیر روز دهیاری و شهرداری را که امسال با ولادت امام رضا(ع) نیز مقارن و متبرک است را به تمامی دهياران و اعضاي شوراهاي اسلامي شهر و روستاهای بخش تبریک عرض نموده، از درگاه ايزد منان براي تمامي این عزيزان آرزوي تندرستی و توفيق روزافزون دارم.                

احسان سعادتمند

بخشدار گاریزات

         

خواندن 109 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آخرین ویرایش در شنبه, 14 تیر 1399 ساعت 17:50
کد: 949
روابط عمومي بخشداري گاريزات

آخرین‌ها از روابط عمومي بخشداري گاريزات