قالب های جدید

اخبار برگزیدهبرگزاری جلسه هماهنگی اجرای طرح محله محور شهید حاج قاسم سلیمانی

چهارشنبه, 26 آذر 1399 ساعت 16:49 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات_کهدوئیه،جلسه هماهنگی اجرای طرح محله محور شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور بخشدار گاریزات،سرپرستان مراکز خدمات جامع سلامت گاریزات و کهدوئیه،شهردار بخ ،اعضای شورای اسلامی بخش، فرمانده پاسگاه انتظامی گاریزات و فرمانده حوزه حزب ا... کهدوئیه در محل بخشداری برگزار گردید.

 

 

"احسان سعادتمند" بخشدار گاریزات ضمن خیرمقدم به حضار و تشکر و قدرانی از زحمات مدافعان سلامت در پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در بخش، هدف از تشکیل این جلسه را هماهنگی بین بخشی جهت اجرای ابعاد مختلف طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر و روستاهای بخش برشمرد و ضمن تبیین ابعاد مختلف طرح اظهار داشت: طرح شهید قاسم سلیمانی با هدف پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و قطع زنجیره انتقال این ویروس با بهره گیری از ظرفیت نیروهای بسیجی و داوطلب و جهت کمک به مدافعان سلامت و کادر بهداشت و درمان، به صورت جامع و کامل در سه بعد مراقبتی ،حمایتی و نظارتی تدوین و شرح وظایف همه نیروهای درگیر در این طرح مشخص شده است.

بخشدار گاریزات ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیران مراکز جامع سلامت گاریزات و کهدوئیه و فرمانده حوزه حزب الله کهدوئیه و مسئولین پایگاههای بسیج بدلیل اجرای این طرح در تمام پایگاههای بسیج شهر و روستاها و همچنین تشکیل به موقع تیم های های مراقبتی، نظارتی و حمایتی در تمام پایگاههای بسیج و خانه های بهداشت بر رعایت اخلاق و احترام به مردم خصوصاً از طرف اعضای محترم تیم های نظارتی تاکید و اظهار امیدواری نمود با اجرای دقیق این طرح شاهد روند کاهشی این بیماری در شهر و تمام روستاهای بخش باشیم.

در ابتدای جلسه سرپرستان مراکز جامع سلامت گاریزات و کهدوئیه و فرمانده حوزه حزب ا... کهدوئیه ضمن تشریح طرح گزارشی از اقدامات انجام گرفته در راستای اجرای طرح و تشکیل تیم ها در پایگاههای بسیج ارائه نمودند.

خواندن 65 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 978
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family